Temos Archyvai: Visos eknygos

PSICHOLOGIJA BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGYTOJO DARBE

psichologija_bps_darbeAutorius: Algimantas Kuzinkovas

Ši studijų knyga skiriama Bendrosios praktikos slaugos studijų programos studentams. Joje glaustai aprašomi bendrosios psichologijos klausimai, jų ryšys su psichologija, naudojama praktinėje medicinoje. Mokymo/mokymosi priemonėje siekiama atskleisti teigiamus bei neigiamus psichinio poveikio ligoniui rezultatus, kas padeda arba trukdo ligoniui sveikti, greitina ar stabdo sudėtingą sveikimo procesą. Leidinys gali būti naudingas visiems, kurie domisi ligonių slaugos psichologija.

SOCIOEDUKACINĖS VEIKLOS TERMINŲ ŽODYNĖLIS

Socioeduk_zodAutoriai: Jūratė Varnauskienė (lietuvių k.); Audronė Rimkuvienė (anglų k.); Rimanta Pagirienė (vokiečių k.)

Mokymo priemonė skirta koleginių studijų socialinio darbo ir pedagogikos studijų programų studentams, socialiniams darbuotojams, pedagogams ar kitų socialinių profesijų atstovams, siekiantiems tobulinti profesinės kalbos kultūrą, profesinės anglų ar vokiečių kalbos žinias bei komunikacinius gebėjimus.

KINEZITERAPIJA NĖŠTUMO IR POGIMDYVINIU LAIKOTARPIU

Kineziter. Pogimd. laik.

Autoriai: Rasa Bacevičienė, Laura Janušonienė, Laura Valonytė

Mokomoji priemonė skiriama kineziterapijos specialybės studentams. Šiame leidinyje pateikiama žinių apie moters fiziologinius ir anatominius pokyčius nėštumo metu, apie kineziterapijos priemonių ir metodų taikymo ypatumus akušerijoje. Leidinys parengtas pagal dalyko studijų „Kineziterapija akušerijoje, ginekologijoje ir vaikų ligose“ mokymo programą.

UŽSIENIO KOMPOZITORIŲ ANSAMBLIAI FORTEPIJONUI KETURIOMS IR ŠEŠIOMS RANKOMS

Ansambliai fortepijonuiAutoriai: Zita Malcienė, Asta Kapučinskienė, Jūratė Vilienė

Metodinis leidinys muzikos pedagogikos ir pramoginės muzikos koleginių studijų programų studentams.

 

Mokomasis repertuaras:

Mažasis juokdarysVienos valsasEin Spanier fur EliseNoktiurnas_I, Noktiurnas_IIPolonezas I, Polonezas IITarantella I, Tarantella IIFiesta I, Fiesta IIAndante IAndante IIAndante con Variazioni I, Andante con_Variazioni_IIDie Domglocken in der Christnacht IDie Domglocken in der Christnacht IIOriental Bazaar IOriental Bazaar IIOriental Bazaar IIITrys paršiukai

VISUOMENĖS PSICHIKOS SVEIKATOS SUTRIKIMAI

Psichikos sutrikimaiAutorius: Algimantas Kuzinkovas

Leidinyje pateikta susisteminta medžiaga apie visuomenės psichosveikatos susirgimus, susirgimų profilaktiką, reabilitaciją.
Studijų knyga gali naudotis koleginių studijų studentai, sveikatos apsaugos, socialinių paslaugų sistemos darbuotojai. Leidinys gali būti naudingas visiems, kurie domisi asmens psichikos sveikatos sutrikimais.

ŠVENTĖS KŪRIMO GAIRĖS

sventes

Autoriai: Daiva Andrašūnienė, Daiva Stropaitienė

„Šventės kūrimo gairės“ – mokomoji knyga, skirta koleginių studijų socialinės krypties studentams. Mokomąją medžiagą galima naudoti paskaitose, įvairių projektų metu, atliekant pedagoginę praktiką. Ši knyga padės studentams geriau pasirengti darbui su ugdytiniais.
Knyga taip pat galės naudotis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai, neformaliojo ugdymo specialistai, socialiniai darbuotojai, kultūrinės veiklos, turizmo ir laisvalaikio organizavimo vadybininkai, mokytojai. Knygoje pateikti švenčių scenarijų, kūrybinių darbų pavyzdžiai, gausu iliustracijų.
Knyga skirta ir smalsiems vaikams, kurie nori sužinoti, iš kur atkeliauja šventės, savarankiškai gaminti įvairius patiekalus ir jais pradžiuginti savo artimuosius. Knygoje yra patarimų, kaip tai padaryti kartu su tėveliais ir seneliais rengiant įvairias tradicines ir šeimos šventes.

SOCIALINĖS PAGALBOS ORGANIZAVIMAS SOC. RIZIKOS ŠEIMAI

Soc p org 2014

Autorius: Jūratė Kavaliauskienė

Metodinė priemonė skirta koleginių studijų studentams. Pirmoje dalyje nagrinėjama šeima kaip sistema, šeima kaip socialinio darbo klientas. Toliau pristatomi darbo su socialinės rizikos šeima tikslai ir būdai bei procesas. Paskutinė dalis skirta socialinio darbo su šeima praktikai. Leidiniu gali naudotis socialiniai darbuotojai praktikai bei visi besidomintys pagalbos organizavimu socialinės rizikos šeimai.

ERGONOMIKA

ErgonomikaAutorius: Regina Zaikauskienė

Studijų knyga ERGONOMIKA skirta koleginių studijų studentams ir visiems asmenims, kurie savo veikloje daugiau ar mažiau taiko ergonominius reikalavimus. Leidinyje glaustai aptariami Lietuvos mokslininkų darbai ergonomikos tema, apžvelgiant ergonomikos mokslo pagrindinius principus.