Temos Archyvai: Soc. mokslai

SOCIOEDUKACINĖS VEIKLOS TERMINŲ ŽODYNĖLIS

Socioeduk_zodAutoriai: Jūratė Varnauskienė (lietuvių k.); Audronė Rimkuvienė (anglų k.); Rimanta Pagirienė (vokiečių k.)

Mokymo priemonė skirta koleginių studijų socialinio darbo ir pedagogikos studijų programų studentams, socialiniams darbuotojams, pedagogams ar kitų socialinių profesijų atstovams, siekiantiems tobulinti profesinės kalbos kultūrą, profesinės anglų ar vokiečių kalbos žinias bei komunikacinius gebėjimus.

UŽSIENIO KOMPOZITORIŲ ANSAMBLIAI FORTEPIJONUI KETURIOMS IR ŠEŠIOMS RANKOMS

Ansambliai fortepijonuiAutoriai: Zita Malcienė, Asta Kapučinskienė, Jūratė Vilienė

Metodinis leidinys muzikos pedagogikos ir pramoginės muzikos koleginių studijų programų studentams.

 

Mokomasis repertuaras:

Mažasis juokdarysVienos valsasEin Spanier fur EliseNoktiurnas_I, Noktiurnas_IIPolonezas I, Polonezas IITarantella I, Tarantella IIFiesta I, Fiesta IIAndante IAndante IIAndante con Variazioni I, Andante con_Variazioni_IIDie Domglocken in der Christnacht IDie Domglocken in der Christnacht IIOriental Bazaar IOriental Bazaar IIOriental Bazaar IIITrys paršiukai

ŠVENTĖS KŪRIMO GAIRĖS

sventes

Autoriai: Daiva Andrašūnienė, Daiva Stropaitienė

„Šventės kūrimo gairės“ – mokomoji knyga, skirta koleginių studijų socialinės krypties studentams. Mokomąją medžiagą galima naudoti paskaitose, įvairių projektų metu, atliekant pedagoginę praktiką. Ši knyga padės studentams geriau pasirengti darbui su ugdytiniais.
Knyga taip pat galės naudotis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai, neformaliojo ugdymo specialistai, socialiniai darbuotojai, kultūrinės veiklos, turizmo ir laisvalaikio organizavimo vadybininkai, mokytojai. Knygoje pateikti švenčių scenarijų, kūrybinių darbų pavyzdžiai, gausu iliustracijų.
Knyga skirta ir smalsiems vaikams, kurie nori sužinoti, iš kur atkeliauja šventės, savarankiškai gaminti įvairius patiekalus ir jais pradžiuginti savo artimuosius. Knygoje yra patarimų, kaip tai padaryti kartu su tėveliais ir seneliais rengiant įvairias tradicines ir šeimos šventes.

SOCIALINĖS PAGALBOS ORGANIZAVIMAS SOC. RIZIKOS ŠEIMAI

Soc p org 2014

Autorius: Jūratė Kavaliauskienė

Metodinė priemonė skirta koleginių studijų studentams. Pirmoje dalyje nagrinėjama šeima kaip sistema, šeima kaip socialinio darbo klientas. Toliau pristatomi darbo su socialinės rizikos šeima tikslai ir būdai bei procesas. Paskutinė dalis skirta socialinio darbo su šeima praktikai. Leidiniu gali naudotis socialiniai darbuotojai praktikai bei visi besidomintys pagalbos organizavimu socialinės rizikos šeimai.

SUAUGĘ SOCIALINĖS RIZIKOS ŽMONĖS. SOCIALINIS DARBAS

Soc rizikos zmonesAutoriai: Danutė Klokmanienė, Loreta Klokmanienė

Leidinyje glaustai pateikiama medžiaga apie atskiras rizikos grupes ir socialinio darbuotojo veikla dirbant su šiomis klientų grupėmis (asmenimis piktnaudžiaujančiais alkoholiu, benamiais, asmenimis grįžusiais iš įkalinimo įstaigų) ir socialinio darbuotojo kompetencijų svarba teikiant paslaugas šiems asmenims. Studijų knyga skirta ne tik koleginių studijų socialinio darbo studentams, bet gali būti naudinga ir kitų studijų programų studentams, taip pat praktikams, dirbantiems su šiomis klientų grupėmis.

NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ SOCIALINĖ VEIKLA

NVO2014

Autoriai: Danutė Klokmanienė, Loreta Klokmanienė

Leidinyje glaustai pateikiama medžiaga apie nevyriausybinių organizacijų ištakas ir raidą Lietuvoje, savanorystės svarbą jų veikloje, efektyvios komandos ir lyderystės vaidmenį nevyriausybinėje organizacijoje, aptariama šiuolaikinio strateginio planavimo ir interesų grupių samprata bei marketingas. Studijų knyga skirta ne tik koleginių studijų socialinio darbo studentams, bet gali būti naudinga ir kitų specialybių studentams, taip pat nevyriausybinių organizacijų vadovams bei darbuotojams.